Tuga do neba! Mladi vjeroučitelj banjalučke Gimnazije izgubio bitku sa opakom koronom
Mladi vjeroučitelj banjalučke Gimnazije, Miloš Kuruzović (32), danas je izgubio bitku sa korona virusom.
Ovu vijest saopštili su njegovi prijatelji i poznanici na društvenim mrežama.
Kako pišu njegovi prijatelji, sahrana ovom mladiću biće u subotu, na groblju Šljivice na Starčevici.
Podsjećanja radi, krajem septembra se proširila vijest da se mladi vjeroučitelj nalazi u teškom stanju zbog posljedica korona virusa, te da je priključen na V-V ECMO aparat, zbog čega se na građane apelovalo da doniraju krv kako bi pomogli u njegovoj borbi za život.
Nažalost, mladi vjeroučitelj je ipak izgubio bitku za život, piše Srpskainfo.