U Banjaluci broj zaraženih koronom prešao 900: Radojičić poručio da razmatraju uvođenje novih mjera
Epidemiološka situacija u Banjaluci je pogoršana i očekujem uvođenje novih mjera, izjavio je gradonačelnik Banjaluke Igor Radojičić.
Epidemiološka situacija u Banjaluci je pogoršana i očekujem uvođenje novih mjera, izjavio je gradonačelnik Banjaluke Igor Radojičić.