U Banjaluci su se sinoć pojavili transparenti na kojima piše “Boks nije pederski sport”, dok u potpisu istog stoji Bokserski klub “Slavija”.
U Banjaluci su se sinoć pojavili transparenti na kojima piše “Boks nije pederski sport”, dok u potpisu istog stoji Bokserski klub “Slavija”.
Ovi natpisi pojavili su se u trenutku kada u BK “Slavija” traje borba za promjene unutar klupskog rukovodstva.