U Banjaluci rođene dvije bebe: Na svijet su došli jedna djevojčica i jedan dječak
U porodilištu Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci u protekla 24 časa rođene su dvije bebe.
Na svijet su došli jedna djevojčica i jedan dječak, podaci su banjalučkog Područnog odjeljenja Republičke civilne zaštite.
U ovoj klinici u prosjeku se dnevno rodi od osam do 10 beba.
