U Banjaluci rođeno 10 beba
U posljednja 24 časa u banjalučkom Kliničkom centru na Odjeljenju za akušerstvo rođeno 10 beba.
Obavljeno je 10 poroda i rođeno je pet dječaka i pet djevojčica, navodi se u servisnim informacijama za grad Banjaluku Republičke uprave civilne zaštite.
U stanici hitne pomoći pregledano je 65 odraslih pacijenta, petoro djece i obavljeno je 20 kućnih posjeta.
