U Banjaluci rođeno 14 beba: Osam djevojčica i šest dječaka

U porodilištu Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske u Banjaluci u protekla 24 časa rođeno je 14 beba.

Na svijet je došlo osam djevojčica i šest dječaka, podaci su banjalučkog Područnog odjeljenja Republičke civilne zaštite.

Oznake: Banjaluka, rođene