U Banjaluci rođeno 7 beba, djevojčice opet brojnije

U Banjaluci je u protekla 24 časa rođeno sedam beba, podaci su banjalukčkog odjeljenja Republičke uprave civilne zaštite.

U Klinici za ginekologiju i akušerstvo Univerzitetskog kliničkog centra na svijet su došle četiri djevojčice i tri dječaka.