U banjalučkom porodilištu na svijet došlo 6 djevojčica i 8 dječaka
U Banjaluci je u protekla 24 časa rođeno 14 beba, podaci su banjalučkog odjeljenja Republičke uprave civilne zaštite.
Kako se navodi u Klinici za ginekologiju i akušerstvo na svijet je došlo šest djevojčica i osam dječaka.
