U banjalučkom porodilištu rođeno 5 djevojčica

Pet beba rođeno je u banjalučkom porodilištu u protekla 24 časa, saopšteno je iz područne kancelarije Civilne zaštite.

Na Odjeljenju za akušerstvo Univerzitetskog kliničkog centra rođeno je pet djevojčica.