Ukraden bicikl u banjalučkom naselju Rosulje, kamere “ulovile” kradljivca
U banjalučkom naselju Rosulje, u Ulici Kralja Petra II u četvrtak, 12. maja ukraden je bicikl koji je bio u stubištu zgrade, saznaju “Nezavisne novine”.
Kako je rekao izvor, ovaj slučaj je prijavljen Policijskoj upravi Banjaluka, dok su kamere sa ove zgrade snimile čovjeka koji je otuđio bicikl.
“Nezavisne novine” su u posjedu snimaka i fotografija krađe ovog bicikla.
