Vatrogasci izašli na teren: Gorio auto u Banjaluci

U Banjaluci je večeras u Ulici 22. aprila došlo do požara kada se na parkingu zapalio automobil, javlja čitalac “Nezavisnih”.

Uzrok požara za sada je nepoznat, a vatrogasci su ga ugasili.