Vazduh “veoma nezdrav”: Magla i smog okovali Banjaluku FOTO/VIDEO
Ukoliko ste jutros prolazili ulicama Banjaluke prva stvar koja vam je mogla zapasti za oko je gusta magla, koja se spustila nad grad jer nema vjetra.
Da nije riječ samo o magli već i o smogu, pokazuju podaci sa internet stranica koje prate kvalitet vazduha.
Gusta magla i smog nad Banjalukom!
Više informacija na linku: https://t.co/JrD3yxkmon pic.twitter.com/tiyqZnhEwx
— BL Portal (@bl_portal) January 16, 2024
Trenutni kvalitet vazduha u gradu na Vrbasu okarakterisan je kao “veoma nezdrav”, pa se građanima ne savjetuje predugačak boravak na otvorenom.
Srđan Banović, BL portal
