Veži pojas, ostavi telefon: Kamera u Banjaluci “uhvatila” više od 160.000 prekršaja VIDEO
Kamera koja u Banjaluci bilježi saobraćajne prekršaje za nevezanje bezbjednosnog pojasa i korišćenje telefona u vožnji od maja prošle godine evidentirala je više od 160.000 slučajeva nepoštovanja propisa.
