Vlado Đajić u Gornjoj Piskavici u tradicionalnoj sječi Badnjaka FOTO

Predsjednik Gradskog odbora SNSD-a Banjaluka Vlado Đajić jutros je u Gornjoj Piskavici sa mještanima bio u tradicionalnoj sječi Badnjaka.

Prijatelji Gradskog odbora SNSD-a Banjaluka okupili su se u velikom broju, a Đajić sa svima je porazgovarao i poželio srećne božićne praznike, saopšteno je iz Gradskog odbora SNSD-a.
Sveto drvo kasnije je doneseno i okićeno ispred Gradskog odbora SNSD-a Banjaluka.