Vozači se pozivaju na oprez: Nevrijeme napravilo haos na saobraćajnici u Drakuliću FOTO

Dragan | BL Portal

Nevrijeme koje je noćas zahvatilo Banjaluku napravilo je haos na saobraćajnici u Drakuliću, čija je sanacija nedavno počela.

Prije par dana grad je započeo sanaciju i uređenje ove dionice, a sav šljunak koji je dovezen da se pokrpe rupe i stajao sa strane, sada se rasuo po cesti.

Ovo je izazvalo velike probleme u saobraćaju i vozači se pozivaju na oprez, prenosi ATV.