Zasađeno novo cvijeće: Šetalište u centru Banjaluke ukrašeno sadnicama FOTO/VIDEO

Počela je sadnja sezonskog cvijeća u gradskim cvijetnjacima. Biće posađene lukovice tulipana sorte „Banja Luka“ i drugog sezonskog cvijeća koje će krasiti Banjaluku na proljeće.

“Zimski uslovi i hladni dani u cvijetnjacima traže zamjenu postojećeg cvijeća i sadnju novog, koje po svojim osobinama odgovara nastupajućim zimskim uslovima”, ističu iz Odjeljenja za komunalne poslove.