Značajna ušteda! Gradonačelnik Banjaluka uručio rješenja za besplatnu legalizaciju objekata

Gradonačelnik Draško Stanivuković uručio je danas preko 50 novih rješenja za besplatnu legalizaciju bespravno sagrađenih objekata, saopšteno je iz Gradske uprave. 

-Za samo godinu dana preko 4.000 porodica dobilo je siguran krov nad glavom – kazao je gradonačelnik.

Kako je naglasio, besplatna legalizacija objekata je mjera koja obuhvata preko 10.000 domaćinstava koji nakon decenija čekanja mogu uknjižiti svoj dom ili ga prepisati na svoje najmilije.

-Uručili smo danas preko 50 novih rješenja kojima smo trajno riješili stambeno pitanje naših sugrađana. Nastavljamo dalje sa našim humanim politikama, jer Banja Luka je porodica – poručio je gradonačelnik.