“Alarm” u Bijeljini: Životno ugroženo 16 pacijenata koji su na liječenju u kovid bolnicama
Šesnaest pacijenata koji su na liječenju u kovid bolnicama u Bijeljini su životno ugroženi, rekla je infektolog u Bolnici “Sveti vračevi” Aleksandra Radojčić.
Šesnaest pacijenata koji su na liječenju u kovid bolnicama u Bijeljini su životno ugroženi, rekla je infektolog u Bolnici “Sveti vračevi” Aleksandra Radojčić.