“Bez golfa i motorke sam mrtav”: Muhamed teško hrani sedmočlanu porodicu

Muhamed Juko iz Visokog ima sedmočlanu porodicu.

Od toga dvoje djece sa posebnim potrebama koje mu je dovela žena iz prvog braka.

Nemaju ni struje ni vode u kući, a kada se upali ulična rasvjeta i oni dobiju struju jer su se prikačili na banderu bespravno.

Muhameda je posebno pogodilo oduzimanje “golfa dvojke” i motorne pile od strane policije i šumara Zeničko – dobojskog kantona.

– Bez  motorke i golfa, ja sam mrtav čovjek – govori Muhamed i dodaje, da bi mu dvije koze ili moto-kultivator, mnogo značili.

Lakše bi mu bilo, imao bi barem mlijeko, sir, meso, navodi u svojoj reportaži novinar Srećko Stipović.

Oznake: porodica, Život