Bilećane vodi vjera: Hodočasnici krenuli na pokoljenje Svetom Vasiliji
Grupa od 150 pravoslavnih vjernika, uglavnom mladih, krenula je jutros iz Bileće na 90 kilometara dugo hodočašće do manastira Ostrog, na poklonjenje moštima Svetog Vasilija Ostroškog i Tvrdoškog.
Na putovanje vjere i ljubavi Bilećani su krenuli nakon zajedničke molitve i blagoslova sveštenika u hramu Svetog Save.
Prvo hodočašće do manastira Ostrog iz Bileće u novije vrijeme organizovano je 2013. godine.
Učesnici i organizatori pokloničkih putovanja zahvalili su brojnim sponzorima i donatorima koji su im pomogli.
