Četiri pacijenta na respiratoru u bolnici “Srbija”: Zbog korone hospitalizovano 45 osoba
Bolnici “Srbija” u Istočnom Sarajevu trenutno je zbog komplikacija izazvanih virusom korona hospitalizovano 45 pacijenata, od kojih su četiri priključena na respirator.
