“Daj bolan, riješite mi nešto”: Riječi čovjeka koji živi pod vedrim nebom paraju dušu

“Daj bolan, riješite mi nešto”, to su bile riječi Bugojanca Ahmeda Kičina.

Težina ovih riječi nam svima slama srce jer mu je dozlogrdilo spavati pod otvorenim nebom.

Sav jad Bugojna i nadležnih ustanova se vidi na fotografijama, piše Bugojno danas.

Svi se pitaju je li moguće da nikog od nadležnih ne zanima čovjek koji spava na livadi.

Zahvaljujući prolaznicima ima hrane i pića, a dnevno ga vidi na hiljade vozača koji prolaze cestom.

Oznake: Bugojno