Dobojlijama neće biti hladno: Toplana sezonu grijanja produžila do nedjelje
Gradska “Toplana” u Doboju produžila je sezonu grijanja do nedjelje, 18. aprila, rekao je Srni vršilac dužnosti direktora u ovom preduzeću Miroslav Milošević.
Gradska “Toplana” u Doboju produžila je sezonu grijanja do nedjelje, 18. aprila, rekao je Srni vršilac dužnosti direktora u ovom preduzeću Miroslav Milošević.