Draško Stanivuković odmara na Jahorini FOTO

Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković juče je odmarao na Jahorini. Na Instagram storiju sinoć se pohvalio snimkom kako skija na olimpijskoj ljepotici.

U posljednjih sedam dana po drugi put  je otišao na kraći odmor nakon što je proteklog vikenda svoj politički tim odveo da, kako je naveo, “prikupljaju snagu” u etno selu u Vitezu.

Kao i u Vitezu, i na Jahorini sa njim je u društvu prvi čovjek DNS-a Bijeljina Miloš Stanišić.

Inače, PDP-e je juče u stranačkoj centrali u Banjaluci proslavio krsnu slavu “Sveta tri Jerarha” kojoj Stanivuković nije prisustvovao.

Foto: Screenshot / Instagram