Godišnji remont postrojenja: Bez struje 2.700 potrošača ovog dijela Srpske

Bez struje će danas biti 2.700 potrošača u Pelagićevu i Donjem Žabaru zbog godišnjeg remonta postrojenja, saopšteno je iz preduzeća “Elektro-Bijeljina”.

Zastoj u isporuci električne energije trajaće od osam sati do 16 časova.
Radnici “Elekro-Bijeljine” radiće remont trafo stanice “Pelagićevo”.