Hospitalizovana zbog problema sa plućima! Fata Orlović izašla iz bolnice i dobro se osjeća
Nakon što je bila hospitalizovana na Klinici za plućne bolesti UKC-a Tuzla zbog problema s plućima Fata Orlović puštena je kući.
Nakon što je bila hospitalizovana na Klinici za plućne bolesti UKC-a Tuzla zbog problema s plućima Fata Orlović puštena je kući.