Nakon otklanjanja kvara na sistemu u Hrvatskoj, normalizovan prelazak granice

Nakon otklanjanja kvara na sistemu u Hrvatskoj, normalizovan je prelazak granice, saopštio je AMS Srpske.

Pojačan je intezitet saobraćaja na izlazu iz BiH na GP Gradiška i Gradina. Na ostalim graničnim prelazima za sada nema dužih zadržavanja.

Zbog protesta u Hrvatskoj, preko graničnog prelaza Orašje-Županja ne mogu saobraćati autobusi i teretna vozila.

Oznake: granica, Hrvatska, sistem