Smeta mu igra: Penzioner posipao so po snijegu da se djeca ne bi mogla sankati VIDEO

Zaista je nevjerovatna odluka jednog penzionera iz Sarajeva koji je odlučio djeci zabraniti igru na javnoj površini.

Naime, danas je u Sarajevu jedan penzioner odlučio posuti so po snijegu gdje su se djeca igrala, a oni su se požalili tako što su ga snimili i video objavili na društvenim mrežama.
Na videosnimku se može vidjeti kako su ga djeca molila da im ne posipa so, ali i prolaznike koji ga odgovaraju.

https://www.youtube.com/watch?v=FbPuEeBcKn8&feature=emb_title

Proteklih dana na ulicama Sarajeva moglo se vidjeti mnoštvo mališana koji svoj raspust provode igrajući se na otvorenom, po snijegu, ali očigledno i to nekom smeta pa su odlučili djecu “skloniti” sa igrališta piše Crna-Hronika.

Oznake: Penzioner, sankanje