U kućnoj izolaciji! Kardinal Puljić zaražen korona virusom, ima blage simptome
Vrhbosanski nadbiskup kardinal Vinko Puljić pozitivan je na virus korona.
Kardinal Puljić ima blage simptome infekcije kovida 19, objavio je Nadbiskupski vrhbosanski ordinarijat.
U saopštenju je navedeno da se Puljić nalazi u kućnoj izolaciji.
