Zbog kvara “suve česme”: Nekoliko ulica bez vode, normalizacija u toku dana
Više ulica u Bijeljini ostalo je danas bez vode zbog kvara na vodovodnoj mreži, a normalizacija vodosnabdijevanja se očekuje do 15.00 časova, saopštilo je preduzeće “Vodovod i kanalizacija”.
