Iz ruskog “Gasproma” poručuju: Počelo upumpavanje gasa u “Sjeverni tok dva”
Počelo je upumpavanje gasa u “Sjeverni tok dva”, saopšteno je danas iz ruske kompanije “Gasprom”.
Počelo je upumpavanje gasa u “Sjeverni tok dva”, saopšteno je danas iz ruske kompanije “Gasprom”.