Ministarstvo izdvojilo 2,4 miliona KM: Isplaćena premija za mlijeko u Srpskoj

Dragan | BL Portal

Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Republike Srpske isplatilo je danas 2.419.422 KM po osnovu premije za mlijeko za oktobar.

Sredstva su isplaćena posredstvom republičke Agencije za agrarna plaćanja, saopšteno je iz Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede.

O narednoj isplati podsticaja korisnici će biti blagovremeno informisani.

Oznake: mlijeko, Premija