Novo zaduženje od 50 miliona KM: Federacija BiH koristi emisiju obveznica
Federacija BiH /FBiH/ ide u novo zaduženje od 50 miliona KM emisijom obveznica koja je planirana 31. oktobra.
Federacija BiH /FBiH/ ide u novo zaduženje od 50 miliona KM emisijom obveznica koja je planirana 31. oktobra.