Autom sletio sa kolovoza: Vozač povrijeđen u saobraćajnoj nesreći

Vozač čiji su inicijali Ž.Š. iz mjesta Dugo Polje u opštini Srbac povrijeđen je kada je automobilom “fijat punto” sletio sa kolovoza u mjestu Kaoci u ovoj opštini.

Iz Policijske uprave Gradiška saopšteno je da se saobraćajna nezgoda dogodila juče u 12.40 časova na magistralnom putu Srbac – Derventa.

Uviđaj su izvršili policijski službenici Policijske stanice Srbac.