Bahatost se plaća! Banjalučanin zbog duga za kazne od 7.270 KM ostao bez “pasata”

Pripadnici Policijske stanice Kozarska Dubica oduzeli su “pasata trojku” sa nepripadajućim registarskim oznakama od lica iz Banjaluke čiji su inicijali S.Ć, saopšteno je danas iz Policijske uprave Prijedor.

Provjerom u registru novčanih kazni utvrđeno je da je S.Ć. višestruki povratnik u vršenju težih prekršaja iz oblasti bezbjednosti saobraćaja i da po osnovu neplaćenih kazni duguje 7.270 KM.
Protiv S.Ć. će nadležnom sudu biti dostavljen zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka.