Bahatost se plaća! Banjalučanin zbog duga za kazne od 7.270 KM ostao bez “pasata”
Pripadnici Policijske stanice Kozarska Dubica oduzeli su “pasata trojku” sa nepripadajućim registarskim oznakama od lica iz Banjaluke čiji su inicijali S.Ć, saopšteno je danas iz Policijske uprave Prijedor.
