Banjalučka policija oduzela “tojotu”: Vozio bez vozačke, za kazne duguje 9.970 KM
Banjalučka policija podnijeće sudu zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka protiv muškarca čiji su inicijali A.V. jer je utvrđeno da je bez položenog vozačkog ispita upravljao neregistrovanim vozilom, kao i da duguje za kazne.
