Banjalučka policija oduzela “tojotu”: Vozio bez vozačke, za kazne duguje 9.970 KM

Banjalučka policija podnijeće sudu zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka protiv muškarca čiji su inicijali A.V. jer je utvrđeno da je bez položenog vozačkog ispita upravljao neregistrovanim vozilom, kao i da duguje za kazne.

Provjerom u registru novčanih kazni utvrđeno je da A.V. ima dug od 9.970 KM.
Iz Policijske uprave Banjaluka saopšteno je da je oduzeto vozilo “tojota”, kojim je A.V. upravljao.