Banjalučka policija reagovala: Muškarac oštetio udruženje za skoro 26 hiljada maraka
Policija u Banjaluci podnijela je Okružnom javnom tužilaštvu u tom gradu izvještaj protiv lica iz Laktaša čiji su inicijali N.G. zbog sumnje da je počinilo krivično djelo oštećenje tuđih prava, čime je oštetilo udruženje za 25.824 KM.
