Banjalučka policija reagovala: Uhapšen jer je konzumirao džoint

Pripadnici Policijske uprave Banjaluka uhapsili su lice čiji su inicijali Đ.S. iz Teslića, nakon što su ga zatekli da konzumira džoint.

Od ovog lica je oduzet džoint u kojem se nalazila marihuana, a lice je odbilo da se podvrgne ispitivanju na prisustvo opojne droge.

O svemu je obaviješten dežurni sudija Odjeljenja za prekršaje Osnovnog suda u Banjaluci.

Lice Đ.S. se tereti da je počinilo prekršaj iz Zakona o javnom redu i miru.