Banjaluka – Ispod automobila podmetnuta bomba
U banjalučkoj Bilećkoj ulici policija je ogradila sivi “audi” ispod kojeg se nalazi zelena ručna bomba.
Mještani su u panici, ne izlaze iz kuća, a strah dodatno uvećava i činjenica da se automobil nalazi u blizini pumpe “Petrol”.
Izvor.(SrpskaInfo)
