Do triježnjenja ostao iza rešetaka: Dobojlijao pijan sjeo za volan, pa intervenisala policija

Dobojska policija juče je uhapsila pijanog vozača koji je upravljao vozilom sa oko 2,3 promila alkohola u krvi, rečeno je u Policijskoj upravi Doboj.

Poslije triješnjenja on je pušten na slobodu i biće mu urečen prekršajni nalog, piše Srpskainfo.

Oznake: alkohol, Dobojlija, Volan