Dvoje povrijeđeno u sudaru: Nakon nesreće normalizovan saobraćaj u ovom dijelu Srpske
Normalizovan je saobraćaj u mjestu Debela Međa kod Šepka na pravcu Bijeljina-Zvornik, gdje se danas dogodila saobraćajna nezgoda, saopšteno je iz Auto-moto saveza Republike Srpske.
