Epilog nezgode kod Vlade RS: Nema povrijeđenih nakon pada stabla na automobile
Prema navodima prijave, niko nije povrijeđen u današnjoj nezgodi kada je, usljed jakog vjetra, na raskrsnici kod zgrade Vlade Republike Srpske u Banjaluci stablo palo na dva automobila, rečeno je Srni u banjalučkoj Policijskoj upravi.
