Falsifikovao potpise klijenata: Radnik oštetio banku za više od 260.000 KM

Lice čiji su inicijali M.M. osumnjičeno je da je kao radnik jedne banke oštetilo banku za 260.519 KM tako što je falsifikovalo potpise klijenata i neovlašteno prisvajalo njihov novac koji su davali banci na čuvanje u dužem vremenskom periodu, saopšteno je iz Policijske uprave Trebinje.

Protiv osumnjičenog lica su Okružnom javnom tužilaštvu u Trebinju podnijeti izvještaji o krivičnim djelima zloupotreba službenog položaja i falsifikovanje isprave.