Fočak prevarom ostvario korist od 3.100 KM
Policijska uprava Doboj podnijela je izvještaj dobojskom Okružnom javnom tužilaštvu protiv lica iz Foče čiji su inicijali V.M, koje je izvršilo prevaru putem aplikacije “Mesendžer” i oštetilo lice iz Teslića za 3.100 KM, saopšteno je iz ove uprave.
Prijavljeno lice je u prvoj polovini decembra 2019. godine sa lažnog profila u više navrata ostvarilo komunikaciju sa oštećenim licem, sa kojim je postiglo dogovor da odigra tiket u nekoj od sportskih kladionica, ali da prethodno treba da uplati određene novčane iznose na njegovo ime, koji se odnose na ime klađenja i usluga klađenja, što je oštećeno lice i učinilo.
Lice V.M. nije odigralo unaprijed dogovoreni tiket, čime je ostvarilo protivpravnu imovinsku korist u iznosu od 3.100 KM, navedeno je u saopštenju.
