Haos u Tesliću! Pijan postavio prepreke na put pa sjekirom krenuo na policajce

J.M. iz Teslića uhapšen je juče zbog napada na policajce, saopšteno je iz Policijske uprave Doboj.

Kako se navodi, J.M. je postavio prepreke na put a kada je policija zbog toga intervenisala on je psovao policajce te krenuo ka njima sa sjekirom u ruci u namjeri da ih udari.
Testiranjem je utvrđeno da je J.M. u organizmu imao 1,03 g/kg alkohola.
“Nakon lišenja slobode, ovom licu je pružena zdravstvena pomoć u prostorijama Hitne pomoći Doma zdravlja Teslić, a potom je prebačeno na Odjeljenje psihijatrije u Bolnici u Doboju”, stoji u saopštenju.

Oznake: Doboj, Prepreke, Sjekira