Hapšenje u Banjaluci: Pripadnici SAJ-a slobode lišili dvije osobe

Dragan | BL Portal

Specijalna antiteroristička jedinica MUP-a Srpske uhapsila je dvije osobe u banjalučkom naselju Borik, saznaje ATV.

Akcija je sprovedena oko 9.30 časova, kada su pripadnici SAJ-a upali u jedan ugostiteljski objekat i slobode lišili dvije osobe.

Više informacija biće poznato uskoro…

Oznake: Banjaluka, hapšenje