Ignorisao policiju i crveno svjetlo na semaforu: Policija od bahatog vozača oduzela “reno”
Od Prijedorčanina čiji su inicijali I.B. oduzet je automobil “reno” zbog višestrukih prekršaja.
Iz Policijske uprave Prijedor saopšteno je da I.B. nije postupio po naredbi policijskog službenika da zaustavi vozilo, a potom nije stao na semaforu dok je bilo upaljeno crveno svjetlo.
Utvrđeno je i da je I.B. pod dejstvom alkohola upravljao neregistrovanim vozilom, kao i da je višestruki povratnik u činjenju težih prekršaja iz oblasti bezbjednosti saobraćaja i da po osnovu neplaćenih novčanih kazni duguje više od 2.500 KM.
Protiv I.B. će nadležnom sudu biti podnesen zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka.