Imao dva promila alkohola u krvi: Uhapšen zbog vožnje u pijanom stanju

Dragan | BL Portal

Pripadnici Policijske stanice Vlasenica su zbog vožnje u alkoholisanom stanju uhapsili lice čiji su inicijali M.M. iz ove opštine, saopšteno je iz Policijske uprave Zvornik.

Ovo lice uhapšeno je sinoć u 21.10 časova zbog upravljanja vozilom pod uticajem dva promila alkohola u organizmu.

Oznake: akohol, hapšenje, vozač