Kod Banjalučanina pronađeno i oduzeto više pakovanja sa marihuanom

Banjalučanin Đ.K. uhapšen je juče nakon što je policija kod njega pronašla više pakovanja sa drogom.

Portparol PU Banjaluka Milana Stojanović rekla je da su prilikom obavljanja redovnih poslova i zadataka, policijski službenici kontrolisali Đ.K. iz Banjaluke.

Tom prilikom pronašli su i oduzeli, dvije pvc vrećice u kojoj se nalazila marihuanu ukupne bruto mase 1,66 grama i 41,14 grama, jedan džoint, jednu aluminijumsku kutiju u kojoj se nalazilo 33,97 grama marihuane, digitalnu vagu i novac u različitim apoenima u iznosu od 1.170 maraka – pojasnila je Stojanovićeva.

O navedenom je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka, koji je naložio da se nakon kompletiranja i dokumentovanja predmeta Okružnom javnom tužilaštvu Banjaluka dostavi izvještaj protiv Đ.K. zbog postojanja osnova sumnje da je počinilo krivično djelo „Neovlaštena proizvodnja i promet opojnih droga“.