Krađa u banjalučkom tržnom centru: Lopov ukrao dva noža vrijedna preko 300 KM
Banjalučka policija je juče izvršila kriminalističku obradu M.Š. iz Banjaluke, zbog postojanja osnova sumnje da je ukrao dva noža.
M.Š. se sumnjiči da je krađu počinio prije par dana u jednom banjalučkom tržnom centru.
Naime, ističe se da je on 15. januara oko 11 časova, u kako smo istakli, tržnom centru u Banjaluci, ukrao dva noža, vrijednosti od oko 339 maraka.
